| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Cum imi atasez niste pietre in armura si in sabie la metin2? Imi esueaza mereu, zice ca nu am pus piatra!

3 răspunsuri:
| Na7uraL a răspuns:

Asa este...trebuie sa incerci mereu pana va merge, este sansa mica sa mearga si de aia esueaza mai mereu dar daca incerci in continuu ti`o va pune tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e mie mi-a esuat o vitalitati+4 dar cand am pus grabei+4 a mers nu te lasa succes.Si nu uita daca nu risti nu castigi!

| Ink95 a răspuns:

Fmm mie mia esuat flechas(rez. sageti) pe metin2 adventure de 11 ori fmm cu metinu masi bafta rolling on the floor

Întrebări recente