| nestea a întrebat:

Metin2 sau Counter Strike?

Pur si simpluu alegeti jocul favorit... Sunt tare curios...happy

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 se koaca numai retardati si cocari imputiti, e cel mai prost joc si grafica aia e de ****, mai bice jocati cabal sau wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter Strike. Metin2 am jucat. Un **** de joc. Ursi Lupi cica Inger Cu Coasa... Metin2 ii un joc de copii de 6-9 ani ...Counter Strike macar te impusti pe acolo nu te tot bati ca fraieru cu animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter Strike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 clar.si pentru Pittbul: pe metin2 nu joaca copii de 10-17 ani.au ajuns sa joace oameni maturi 20-30 ani... poate si mai mari care chiar baga bani in metin2. da nha. ce sa stie elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic metin2 ca te joci la cantar te ppis pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place counter strike e mult mai tare ca metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

| Shadow12 a răspuns:

Fratilor eu va spun un singur lucru : jucati ce joc va place, mie imi place metin2 si joc nu mai pe servere private la unu din clasa mea ii place cs si nu-l oblig sa joace si el ce joc eu. Si nu mai ziceti ca jocu ala e de copii sau ca e praf si naspa ca toate sunt la fel de tariwinking xXxPaCexXx

| Narcis_Ionutz_1998 a răspuns:

Eu am jucat Metin2 3 ani jumatate in continua dependenta, am fost si GM pe servere private, chiar am creat si diferite servere.Pana la urma m-am lasat acum 4 luni.Acum 3 luni m-am apucat de Counter Strike si la acesta joc in continua dependenta(chiar mai mare).Eu zic ca nici un joc nu este,, Tare'', deoarece:
1)Creeaza dependenta
2)Creeaza lene de scoala, munca si altele
3)De ce va chinuiti sa va luptati cu animale pe Metin2 sa faceti level, dar de ce va impuscati pe Counter-Strike.Nu castigati nimic doar.
Eu cred ca Metin2 si Counter-Strike sunt doar de distractie, dar cand va veti lasa ve-ti regreta ca va'ti pierdut viata in jocuri... Daca ar trebui sa aleg un joc favorit, as alege Counter Strikewinking