| claudiu1999 a întrebat:

Ce alegeti? Counter Strike 1.6 sau Metin2. ro

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Le-am jucat pe ambele, eu aleg Counter Strike 1.6, e mai palpitant,îmi place mult mai mult,iubesc jocurile cu împușcături, de Metin te plictisești la un moment dat, dar părerea mea este că de CS te plictisești mai greu.Deși nu se prea pot compara, pentru că sunt diferite.

Succes

| Muffin_3405 a răspuns:

Metin =x

| MihayAndrey a răspuns:

Metinul are farmecul sau, dar votez CS! Prima data cand am vazut cs a fost la 6 ani, la 7 am jucat si eu apoi nu l-am mai avut in pc si la varsta de 10 ani am luat iar cs-ul si acum am 12 ani, am cs undeva in pc si cand ma plictisesc am ce juca!

| IonHodinescu a răspuns:

Metin 2 forever dar nici cs nu-i de neglijat