| MTL a întrebat:

Counter-Strike Sau Metin2 Ro?
Alegeti si explicati de ce ati ales
Funda

Răspuns Câştigător
| QuestionNr1 a răspuns:

In primul rand metin2 nu are admini bune, e plin de hackeri, tot felul de coduri, sarlatani, hoti, oameni in care nu poti avea incredere, e plin de injuraturi si insulte, oameni care nu te respecta, se baga peste tine la metine, se pun pe liber cand pescuiesti si nu te lasa, admini nu-si fac treaba, nu se respecta regulile...etc. Mai pot continua mult si bine.:)In Counter-Strike nu te poate jefui nimeni, e mai interesant, palpitant, esti tot timpul atent, ba chiar iti evolueaza atentia. Totul este sa iti placa. Daca mori povestesti cu prietenii, sunt diverse mape, sunt mape cu zombii in cs-u care il joc eu... Daca vrei iti dau sait-ul: http://cs16download.net/counter-strike%20pgl.rar O sa iti apara acea casuta de download, dai salvare fisier si de acolo cred ca te descurci. Sper ca te-am ajutat si ca o sa te apuci de cs. Bafta!

6 răspunsuri:
| zRazvaNxzz a răspuns:

Vrei sa iti faci server si nu sti pentru care? happy

Nu poti sa alegi intre asa 2 jocuri, eu le joc pe aman2 si cand ma enervez pe unu merg pe celalalt tongue

Daca vrei sa iti faci server Sa sti ca si eu caut acum "Necesarul" ca sa imi fac un server de m2

| QuestionNr1 a răspuns:

Amandoua sunt frumoasa, eu de obicei joc ro, dar cand e prea plin ( cand sunt prea multi pe la farmat intru pe cs, sau cand nu am chef. Joaca amandoua pentru ca sunt momente in care te plictisesti de unu, si sa mai ai pe ce te juca!

| MTL explică (pentru QuestionNr1):

Pe ce server joci ro?

| QuestionNr1 a răspuns (pentru MTL):

Pe hydra am jucat, m-am lasat de o saptamana. Nu mai recomand nimanui metin2 tongue

| MTL explică (pentru QuestionNr1):

De ce? Vreau si explicatii happy

| MTL explică (pentru QuestionNr1):

Da-mi id tau in privat ca mai am ceva de discutat cu tine
te rog

| QuestionNr1 a răspuns (pentru MTL):

In primul rand metin2 nu are admini bune, e plin de hackeri, tot felul de coduri, sarlatani, hoti, oameni in care nu poti avea incredere, e plin de injuraturi si insulte, oameni care nu te respecta, se baga peste tine la metine, se pun pe liber cand pescuiesti si nu te lasa, admini nu-si fac treaba, nu se respecta regulile...etc. Mai pot continua mult si bine.:)In Counter-Strike nu te poate jefui nimeni, e mai interesant, palpitant, esti tot timpul atent, ba chiar iti evolueaza atentia. Totul este sa iti placa. Daca mori povestesti cu prietenii, sunt diverse mape, sunt mape cu zombii in cs-u care il joc eu... Daca vrei iti dau sait-ul: http://cs16download.net/counter-strike%20pgl.rar O sa iti apara acea casuta de download, dai salvare fisier si de acolo cred ca te descurci. Sper ca te-am ajutat si ca o sa te apuci de cs. Bafta!