| secretname_8475 a întrebat:

Mi,. a disparut catelul de acasa de 1 saptamana nu a mai venit. este un cocher spaniol negru. el mai pleca de acasa, dar se intorcea foarte repede. adica nu a stat niciodata asa de mult. O vecina mi. a spus ca este perioada lor de imperechere acum si ca de accea este plecat nu stiu ce sa cred...imi e dor de el

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,daca ai poze cu el,scoate la imprimanta mai multe si lipeste prin zona,da poate ca si vecina ta are dreptate,tu lipeste alea sau roaga pe cineva, sau la un xerox ceva, si daca nu apare nu stiu ce sa zicsadsad

| secretname_8475 explică:

In prahova l.am pierdut. prietena ta din prahova este?

| secretname_8475 explică:

Nu stiu.dar, sa stii ca raspunde la numele mark sa incerce sa.l strige