| Twen a întrebat:

Mi-am cumparat doi porcusori de guineea si nu stiu cum sa-i pun numele fetei si baiatului ma ajutati?happy Funda...

Răspuns Câştigător
| Jello a răspuns:

De fete: Chelsea, LouLou, Millie, Pixie, Pinkie, Pooka, mandy
de baieti: Porky, Puky, Felix, Cooper, Bobo

4 răspunsuri:
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Fetei Zuri baiatului Raby. P. S stiu ca numele acestea sunt luate ditr-run serial de televiziune dar daca as fi in locul tau leai alege pe astea deoarece se potrivesc foarte bine pentru niste porcusori vot pllzz

| EdwardEtc a răspuns:

Ai mei au Pixie (fata) iar baiatul Prince

| 23mma a răspuns:

Ping si Pong sau Ing si Iang daca seamana intre ei sau poti sa le pui nume de orase la baiat : Paris sau Madrid si la fata : Atena sau Roma sau moscova ca sunt frumoase. Ehh ce zici?

| gabgaby a răspuns:

Baiat:pighi
fata:righi