| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook dar nu stiu cum sa ma joc jocurile de pe elhappy alea cu farmvile etcc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MihaLoveYou a răspuns:

Si eu am cont si am avut aceiasi problema, daca vrei sa te joci jocuri scrie la cautare ( e undeva sus in stanga) farmville sau petville sau ce jocuri vrei sa te joci, alte jocuri care sunt noi o sa iti apara cand te joci. Sper ca te-am ajutat, succes!

5 răspunsuri:
| ThinkPink a răspuns:

Trebuie sa it creezi un fermier, sa iti sapi pe acolo, sa plantezi legume si apoi sa le culegi.Plantele le cumperi.happyPoti cand vei avea mi multi bani sa iti cumperi animale, case etc...winkingCe zici de o fundita?

| LoveMusic a răspuns:

Joc pe facebook? Este? big grin Nu stiam.cred ca incurci site`ul :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt niste jocuri am vazut la o fata pe calc dar nu stiu cum sa intru pe ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa iti dea cineva invitatie si apoi poti juca.Eu asa am facut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai scrieti contul