| Pitic a întrebat:

Mi-am pierdut catelul crying

10 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Pitic,
Imi pare rau sa aud asta. Poti sa pui ceva afise dar daca nu oferi o recompensa de multe ori si cel care vede cainele nu se oboseste sa il inapoieze stapanului.
Daca era inca junior e posibil sa nu stie sa se intoarca acasa inca daca e adult si il ai de mult timp poate o sa il vezi intr-o dimineata in fata usii, daca nu l-a luat cineva.
Sper sa treci repede peste asta.
Pa, pa

| NoChanceForUs a răspuns:

@mariposa,iti sustin ideea.Si tot pe ideea asta : ti s-a imbolnavit mama, plange-o ca e pe moarte, resemneaza-te!

| PrincessConsuela a răspuns:

Imi pare rau! Dar fi calm si gandeste-te ca ori o sa se intoarca el, ori o sa ti-l gaseasca cineva. Pune afise sau mai stiu eu ce anunturi si pe net(retele de socializare) si poate te si ajuta cineva. Stiu cum e. Mie cand eram mica mi-a zburat sticletelesad. Inca mi-e dor de ea. Dar cu cainii este altceva. El mai mult sigur o sa se intoarca pentru ca te iubeste.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar noi nu putem face nimic, trebuie sa te resemnezi.

| Pitic explică:

Hei l-am gasit love struck
ma simt asa de. bine asa de libera cred ca in noaptea asta voi putea sa dorm linistita, noaptea trecuta nu am dormit mai deloc eram trista, stresata ingrijorata.
Multumesc ca i-ati acordat si ''intrebarii'' mele atentie happy

| dydy1 a răspuns:

Saracul de elsad

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sigur n-are cont aici

| o1andreea1o a răspuns:

Ce tristcryingsi eu mi-am pierdut catelul si a fost greucryingchiar imi pare raucrying

| slipknot a răspuns:

Ne pare rausadPune afise cu el, poate il vei gasi.

| Debbiee a răspuns:

Oaii ce naspaa straight face...
Si eu am avut un catel si l-am prierdutt straight face...
M`am simtit fooartee naspaaa straight face...