lolita
| lolita a întrebat:

Mi se poate imbolnavi( raci) pisica daca doarme in cada? Cu toate ca am gresie in toata casa moare de cald, si a ales cada.

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Nu. Pisicua stie bine sa se fereasca de asa ceva.si-ar fi dat seama daca e prea rece cada pentru ea.

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sper ca in cada nu este apa "lolita"?
In cada are mai multa racoare care vine de la peretii acesteia...cand nu sta in cada mai pune pe ea o batistuta putin umeda. Pisica ta este o curiozitate, cum sa doarma in cada, pune-i pe fundul cazii un asternut din bumbac, sa speram ca nu va pati nimic.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita Lolita.happyNu v-a pati nimic pisica.Stie ea ce stie.Pe caldura asta binenteles ca a decis sa stea in cada happyDaca o sa fie mai rece pentru ea o sa se mute singura happy

| andi a răspuns:

Poate a vazut filmul "i am legend" cu will smith, unde cainele dormea in cada...mai stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista riscul unei raceli, deoarece cada este rece.Ai spus ca ea prefera sa stea in cada:dar una e sa stea un pic, si alta e sa stea o noapre intreaga acolo. Cere si parerea unui medic veterinar.