| Gabrielacotrut003 a întrebat:

Mopsul roade mobila sau alte obiecte din casa?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și degetele de la picioare, dacă te culci.winking

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu rasa face x, ci individul face x. Gândește-te la câine ca la un copil mic. Trebuie să-l înveți să se comporte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta tine doar de cum îl obișnuiești tu. Dacă de mic o sa îl lași sa roada tot ce vede atunci și când va creste vei avea stresul asta, ca va roade tot. Dar nu te speria, merita sa îți iei și sa îl dresezi un pic, e o rasa super tare!

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Desigur,mopsul prietenului meu i-a aranjat toata mobila din casa, a trebui sa puna alta si s-o izoleze ca sa nu se intample si a 2-a oara, are varsta de 8 luni.