| Pamanteanul a întrebat:

Ai îmbrățișat vreodată aragazul și mobila din casa și mașina de spălat? Adică ești fericit ca ai astfel de obiecte în casa sau ești mai fericit când ești alături de un om în parc?

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Nici un obiect nu poate rivaliza cu iubirea umană. Obiestele precum mobilierul sunt doar atât, obiecte, și ne bucurăm că ne fac viața mai ușoară însă nu cred că cineva întreg la cap s-ar îndrăgosti de frigider sau de mașina de spălat. Eventual să faci dragoste cu cineva pe ele, mașina de spălat e perfectă pentru acest exercițiu, însă nu aș merge atât de departe încât să o îmbrățișez LOL.