| Lidiaaaaaaaaaaa a întrebat:

Motanasul meu este plecat de 3 saptamani fara 2 zile. Credeti mai sunt samse sa apara?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Sanse... animale de companie disparute s-au intors si dupa 2-3 luni, deci, te poti astepta la orice.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibilitatea e cam 50/50, e posibil sa se intoarca sau sa nu.

| AleXzpm a răspuns:

Ahahha, inițial credeam că este vorba de ceva iubit...

@ontopic- nu, nu cred, probabil e mort...

| nCansu a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. Acum vreo 2 ani motanul bunicii mele a fugit de acasa, mai exact s-a dus dupa ''pisicute''. Nimeni nu se astepta sa mai vina inapoi, dar a venit dupa o luna si ceva. Sansele sunt foarte mari sa nu se mai intoarca, dar niciodata sa nu spui niciodata. Iti urez bafta si doamne da sa se intoarca :* happy

| Lidiaaaaaaaaaaa explică:

Ce credeti? Mai sunt sanse sa se intoarca?*

| cozorelu a răspuns:

Am si eu o pisica care pleacă cu săptămânile de acasa dar tot timpu se întoarce.