| AvalohAlyn a întrebat:

Motanul meu doarme toata ziua.E normal?
Noaptea ce se mai joaca.

Răspuns Câştigător
| zzPufoseniaxx a răspuns:

Haha, te înțeleg, motanul meu e la fel. Nu îți face griji, nu e nimic anormal.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă noaptea este treaz, este normal ca ziua să doarmă. Are și el nevoie de odihnă.
Pa, pa.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai daca te deranjeaza ai putea sa-l ti toata ziua treaz, sa te joci cu el, ca sa doarma si el noaptea, oricum nu poate rezista o zi intreaga fara somn, nu are rezistenta asa mare ca a noastra si e de inteles pentru ca e mult mai mic.

| Bashiix3 a răspuns:

Da, este normal. Eu am un motan care doare toata ziua si 4 pui de 2 luni care se joaca aproapa toata ziua. laughing