| rousestarcool2002 a întrebat:

Ce sa fac cu pisica, ca din cauza ca noaptea nu doarme da fuge nu pot dormi normal?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa pisica afara peste noapte [fortat daca nu vrea de buna voie]

| Public22 a răspuns:

Da-o afara, simplu.

| MissDevilish666 a răspuns:

Joacă-te cu ea și obosește-o ziua, și nu o lăsa să doarmă, ca să poată dormi noaptea.
O să fie mai cuminte când va mai crește.

| Skyglory95 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o lasi libera! tu bei apa cand tie foame? poate ea sta toata ziua si doarme! parerea mea e ca ar trebui sa o lasi in alta camera ca sa poti dormi.si nu iti fa griji in privinta ei:daca ii este somn o sa doarma si ea.

| rousestarcool2002 explică:

Apropo,am incercat so dau afara dar nu a mers