| Vlach a întrebat:

Neata! happy Am in acvariu doi melci Leopard Ramshorn si unul separat,inr-o cutiuta, cum pot afla (fara sa-i omor) daca au viermi dinaia paraziti trematoade? Si cum pot afla daca melcii pomacea au trematoade? Si la melcii pomacea le mai cresc la loc anenele? Raspundeti la ce stiti happy Scuzati categoria dar vreau sa aflu rapid happy

1 răspuns:
| XOXO15 a răspuns:

Mergi la un medic veterinar.Ma gandesc ca iti va raspunde el la intrebari.