| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de melcii din acvariu fara sa omor nici un peste?

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Lasa-i acolo! este perfect normal sa-i ai in acvariu, nu fac niciun rau pestilor si cu siguranta nu au cu ce te deranja!

| alex0110 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Vreau doar sa nu se inmulteasca prea tare, doar atat, pentru ca stiu ca au un rol important.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate pestii apoi arunci o grenada acolo si gata.Ai scapat de melci.Dar si de acvariu.Trebuie altul.

| alex0110 a răspuns (pentru darrio2007):

Amuzant, dar cred ca scapi si de majoritatea casei. Cred ca atunci cand se vor inmulti prea tare voi pune mai putina mancare la pesti, si nu vor mai avea ce manca.

| darrio2007 a răspuns (pentru alex0110):

A fost o gluma.Nu te supara.Nu ma pricep la acvarii.

| alex0110 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu cred ca o gluma inocenta ma poate supara.