| AndreeaL9 a întrebat:

Niste preturi de Bichon sau Westie? ( pui)

Răspuns Câştigător
| kary5445 a răspuns:

Pai un bichon la canisa coasta in jur de 300-400 euro. La persoane particylare costa in jur de 700-800 ron. Daca ai noroc primesti si cu 500-600 ron(depinde de proprietar).Un westie nu stiu fix dar totusi in jur ca si bichonul.
Fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Bichonica a răspuns:

Preturile ti le-a spus kry5445, dar iti recomand sa iei un caine dintr-o canisa decat dintr-un pet shop sau alte surse dubioase. Un caine caruia ii cunosti mostenitorii poate fi o investitie mai sigura si sa nu ai de facut multe drumuri pe la medici.