| jessie33 a întrebat:

Nu stiti unde pot sa vad cum se fac funditele din panglica sau sa ma ajutati voi. scuze categoria

2 răspunsuri:
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Buna! Te pot ajuta eu!
Acum ceva timp nu stiam nici eu si am tot cautat sa invat dar nu am gasit...
Intr-un final am invatat sa fac multe feluri frumoase si interesante.
O sa iti trimit mesaje sa iti explic sau poate facem schimb de iduri si prin webcam te invat!
Funda?

| Tudyss a răspuns:

Asta ar putea fi de folos http://www.youtube.com/watch?v=JeBgSPgdJo0