| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy sper sa ma ajutati love struck
ce meseri stiti care sa fie bine platite si sa lucrez intr-o firma, sau la calculator [scuze categoria]

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"meseri"sau "meserii"?

| ROB3RT89 a răspuns:

Operator pc, acum depinde si de firma si de postul ocupat! Ce ai zice de web design? Se castiga destul de bine...P.S nu trebuie sa stim noi, conteza sa faci ceva ce iti place tie, sa-ti alegi o meseria dupa bunul plac fara sa ti cont de ce iti recomanda x si y!

| Katherineeeeeeee explică:

Meserii [scuze daca am facut greseli gramaticale dar astazi am avut ore foarte grele si sunt foarte obosita]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Programator, web-designer, inginer sistem

| violetajustme a răspuns:

In domeniu it?