| acestaesteunnume a întrebat:

O idee de farasa la telfon?big grin

Răspuns Câştigător
| KittiBăă a răspuns:

Datzi-mil pá Gheorghitá ca mi" dor de el foarte mult m-o parasit.
Dupa cauti ceva ton in care sa planga...
(sunt sigura ca aia o sa zica ca nu te poate ajuta)
Inchizi...
Dupa iar suni la nr. ala si spui : Alo, sunt Gheorghitá, ma cauta cineva?
Si, nu e bine ce zic ceilalti, voi va dati seama ce spuneti? Daca sunati la un copil de 6-7 ani unde nu's parinti acasa, intelegeti ce ati putea face?
"Cautam fierar priceput, avem un cal cam naravas"
Vrei sa ne batem doamna/domnule
Am un nou stil de Kung-Fu
Stilul Fuutai:X"

9 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Buna ziua fam Castravete? Scuzati am gresit borcanul.
Buna ziua fam Gaina? Scuzati am gresit cotetul.
Buna ziua fam Lupu? Scuzati am gresit cusca.

| ytalyanu a răspuns:

Suna si spune-i ca ni i se mai intoarce niciodata parinti acasa ca au murit bafta

| Anonymous2899 a răspuns:

Suni si intrebi daca ii merge frigideru'... daca iti zice ca da, zi-i sa fuga dupa el ca sa nu-i scapelaughing. sau suni si intrebi daca ii erge aragazu' si dupa aia daca iti zice ca da tu ii zici ca daca mai merge mult o sa se inginga si o sa ia foc, daca iti zice ca nu merge ii spui ca o a ii bubuie buteliarolling on the floor

| DeEAஐ a răspuns:

Suna pur si simplu si intreaba d ce ti-a furat cartofi!laughingsau cheamai sa iti taie lemnelelaughing

| IoanaAndrei a răspuns:

Ii spui ca esti doctorita si ca ultimele analize care au venit au iesit cu cancer.

| Narcis2007 a răspuns:

Suni si ii spui ca eu murit mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum face : eu iti dau idei si tu imi dai fundita, bine?>big grin

| JustMelavJustMe a răspuns:

Suna si tu si zi sa nu mai manace fasole ca esti de la asociatie canaz]lizare si de la cate fasole a mancat miroase pe toata strada.s-a infundat oteava(daca mai prinzi si unu ' care a mancart fasolelaughing )...suna si zi ca esti ed la o asociatiie pentru nunti si au castigat o nunta de vis plus o una demiere in pampas sa vina sa-si ridice premiul la intersecctia Idiot cu Tampit.Suna si zi ca esti de la politie si i-qai ridicat masina daca n-are masina intreaba cum se numeste pers reespectiva...si dupa ce-ti raspunde (daca iti zice numele) zi ca ai madat de ridicare a aotomobilului. daca nu scuza-te respectos ca un om de la poitizie di la urma candd zici buna ziua schimba vocea, fa-o la fel cum e a ta (ca un politist tresa isi schimbe oleaca vocea) zi tare "Aii luat teeeeapa, fraaiere!" nu cont. catzi ani are.