| anonim_4396 a întrebat:

Ofer pentru monta mascul din rasa Dog German negru.Cine are o gagicutza din rasa Dog German sa ne-o imprumute si noua? masculul are 1 an su jumatate si este foarte bine ingrijit pentru informatii dati un mesaj in privat...thx

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum vrei cu 15 sau 25% reducerea pentru împerechere?
Ai greşit site-ul, fă anunţul în ziare locale, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am eu o catea dog german. da un buzzz...pe marianmuhape messenger daca mai este de actualitate.cu stima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, detin femela in calduri in ziua a 8-a de culoare neagra. Varsta 2, 5 ani. Daca esti interesata ma poti contacta la nr de tel:0743152524, Katy