| anonim_4396 a întrebat:

Ok. Cineva de pe site care isi doreste sa ii fie plimbat cainele? 30 lei(nu mai mult nu mai putin) o ora sau doua depinde big grin Cainele va fi fericit happy Cine are nevoie spune happy

3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Nu cred ca ar fi cineva care sa-si lase cainele la cineva de pe internet,cine stie,poate un copil,sa-i plimbe cainele,este un risc foarte mare,daca ai nevoie de bani,du-te draga la sapa si munceste calumea,fara suparare, nu suntem in America, TraaLaa are dreptate happy

| cosmy1993 a răspuns:

Mno dar eu am pun 30 de lei si imi iau un alt cainelaughing

| TraaLaa a răspuns:

In ce stare financiara e Romania,tie iti arde de plimbat cainii
nu cred ca e cineva dispus sa dea atata, si avand in vedere ca si-a asumat acest risc de plimbat, cred ca sunt in stare acei oameni sa si-l plimbe singur ca sa nu mai dea 30 de lei...