| YeooHbk a întrebat:

Care este lucrul de care ai avea nevoie acum ca sa poti spune ca esti fericit/a?‎

19 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sunt deja fericita de 27 de ani de cand mi-am intemeiat frumoasa mea familie, dar sa fiu pe deplin fericita, as vrea sa imi tin nepoteii in brate.love strucklove struck
O zi frumoasa sa aihappy

| Musique a răspuns:

Un castron mare cu înghețată de pepene, de fistic și de mentă.
Aș fi foarte fericită.

| BiuL a răspuns:

Ar fi frumos sa primesc un lucru concret si sa puf sa fiu fericita, dar stii si tu ca nu e asa usor. Fericirea e o stare de spirit, inseamna de fapt sa fii impacat cu tine si sa fii recunoscator pentru ce ai.

| borntotwerk a răspuns:

Nu de un lucru

| RAY a răspuns:

De bautura, femei, droguri, manele la maxim

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa scapp de raceala asta care ma bantuie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Daca nu ati mancat usturoi laughing

| LoveSleep a răspuns:

Inca o saptamana de vacanta.

| Doub a răspuns:

Sunt fericita.

| Mayar a răspuns:

Timp

| Sociopat a răspuns:

Bani.Multi bani.As fi prin Nepal acum. Daca as fi avut bani...

| MaliciousDeath a răspuns:

Mai mult timp pentru mine intr-o lume care nu-mi cere prea multe lucruri.Oh, da, cred ca viata mea anterioara ma cheama:
http://i.imgur.com/cm6ymZm.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marire de salariu. aia da fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani.

| neca a răspuns:

Cineva sa imi tina de urat

| immaBeast a răspuns:

Singuratate.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Linişte, dar cum nu e un lucru, cred că aş vrea să deţin "Mein Kampf".

| PrettyLiar94 a răspuns:

5 milioane de euro

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Bani si vacanta 5 luni sau cat de mult se poate.
Hahaha.
Funda?