| Jublie a întrebat:

OK, revin cu o a treia întrebare pe ziua de azi. Am o prietenă care doreşte şi ea o pisicuţă, dar nu ştim de unde să luăm (a mea n-o dau la împerecheat fiind prea mică -3 luni-). Ştiu că e dificil să găseşti acum în perioada căldurilor, dar dacă aveţi vreun puişor de pisică de maxim 3 luni, sau ştiţi pe cineva care să aibă... lăsaţi aici un mesaj. E ceva serios! happy

2 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Nu mai stiu pe nimeni care are atm dar poti sa cauti pe net sunt foarte multe perosne care doresc sa "dea" pisici cauta http://www.pisici.ro/ sau adoptiipisici.ro

| Bixx a răspuns:

Heii, pisica mea trebuie sa fete in max 1 luna. Este rasa Snowshoe insa cred ca nu i'a stat gandul la "Alegerile mele" si s-a imperechat cu un pisic Albastru de Rusia [asa e rasa lui].
Daca vrei in 2 max. 3 luni iti vand una/unul.
La pret trebuie sa discutam dar daca nu ies rasa pura ii dau si cu 150 le lei sau mai putin.
uite ID-ul meu: iulyka_98
Spune'mi din ce oras esti si mai vedem...