| anitza11 a întrebat:

Papagali triesc singuri?

4 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Da poate dar sa i pui o oglinda si sa vorbesti cu el pentru ca va incepe sa vorbeasca ame fluiera si misca din cioc ca si cum ar vorbi

| Julyanne a răspuns:

Nu,daca mai cumperi unul, ar fi dragut. Daca nu mai cumperi unul, poate trai si singur.

| Asha777 a răspuns:

Buna. Poti tine un papagal singur, dar sa simta ca are pe cineva alaturi.Desi cel mai bine ar fi sa ii tii in grupuri. Mult noroc

| tequilaUniverse a răspuns:

Dacă papagalul are parte de iubire şi atenţie din partea stăpânului, nu îi trebuie neapărat partener/ă.
Succes!