| KinderBeeeib a întrebat:

Papagalii Agapornis vorbesc?

Răspuns Câştigător
| Decebalul a răspuns:

Da,vorbes si nu e chiar foarte greu sa ii inveti si ii poti dresa sa nu zboare cand iesi afara! Eu asa l-am dresat pe al meu. big grin

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles daca ii inveti! Daca iti petreci mult timp cu ea vorbindu-i invata cate un cuvant dar nu va vorbi niciodata! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vorbesc, si ii poti dresa

| KinderBeeeib explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile, mi-au fost de folos toate dar am dat fundita doar la primul

| mimi2000mimi a răspuns:

Da,pot invata usor sa vorbeasca

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Trebuie sa ai o rabdare de fier ca sa ai inveti puppy dog eyes

| Ruben04 a răspuns:

Nu cred. big grin

| Lukian_Andreea_1985 a răspuns:

Da vb dar foarte putin zic si ei 10 cuvinte. Funda?

| CrissaDlc a răspuns:

Paii. Uite aici niste informatii despre ei :o3 http://www.zoo.ro/papagalul-agapornis. Sper ca te-am ajutat. Funda? :o3