| Bishop a întrebat:

Pe ce post a fost meciul cu Steaua de aseara? Cu ce scor s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| julliano a răspuns:

Steaua - Ujpest 2-1
Golurile "ros-albastrilor" au fost marcate de Szekely in minutul 58 si polonezul Grzelak in minutul 66, care a punctat la primul balon atins dupa intrarea pe teren. Gazdele au inscris golul de onoare in minutul 82 prin Vaşko Tamaş.
Stelistii au castigat si in tur cu 2-0.

15 răspunsuri:
| Bishop explică:

Dar pe ce post a fost?

| Bishop explică:

Nu-i nimic, Julliano, dar a fost doar pe Digi Sport?

| Bishop explică:

Ok, mersi, am intrebat pentru ca bunicu nu agasit canalul pe care era meciul, si era nelamurit, pentru ca, credea ca este pe antena, dar nu a gasit.

| julliano a răspuns:

DigiSport

| julliano a răspuns:

Kristen sorry pentru dezinformare big grin scorul 2-1 pentru Steaua, am reeditat raspunsul anterior

| julliano a răspuns:

Asa cred kristen, pe toate care le prind eu pe cablu nu era in alta parte, cel putin asa a spus al batran, nu am incercat eu

| julliano a răspuns:

Cu placere, o zi buna :*

| alexa_4912 a răspuns:

A fost super! happy

Nu l-am urmarit, da' am auzit ca s-a terminat cu 2-0 pentru Steaua! S-au batut suporterii pe-acolo! sleepy Pacat ca nu l-ai vazut!

| annitu_7383 a răspuns:

2-1 i-am batut:X:X:X:XFortzaa steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost pe "microbisti" parca... dar ma enervat extrem de mult comentariul meciului...
Cand conducea Steaua cu 2-0, parca le parea rau comentatorilor...
Unde sunt comentatorii de alta data?
P.S.Nu ai avut ce pierde... a fost un meci antrenament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine a jucat steaua aseara?
26 iulie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Protv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Digi si scorul 3-0

| alimada96 a răspuns:

Scorul a fost steaua 0-dinamo 1 si a fost pe digi sport big grin