Pe ce post a fost meciul cu Steaua de aseara? Cu ce scor s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| julliano a răspuns:

Steaua - Ujpest 2-1
Golurile "ros-albastrilor" au fost marcate de Szekely in minutul 58 si polonezul Grzelak in minutul 66, care a punctat la primul balon atins dupa intrarea pe teren. Gazdele au inscris golul de onoare in minutul 82 prin Vaşko Tamaş.
Stelistii au castigat si in tur cu 2-0.

15 răspunsuri:
| Bishop explică:

Dar pe ce post a fost?

Nu-i nimic, Julliano, dar a fost doar pe Digi Sport?

Ok, mersi, am intrebat pentru ca bunicu nu agasit canalul pe care era meciul, si era nelamurit, pentru ca, credea ca este pe antena, dar nu a gasit.

DigiSport

Kristen sorry pentru dezinformare big grin scorul 2-1 pentru Steaua, am reeditat raspunsul anterior

Asa cred kristen, pe toate care le prind eu pe cablu nu era in alta parte, cel putin asa a spus al batran, nu am incercat eu

Cu placere, o zi buna :*

| alexa_4912 a răspuns:

A fost super! happy

Nu l-am urmarit, da' am auzit ca s-a terminat cu 2-0 pentru Steaua! S-au batut suporterii pe-acolo! sleepy Pacat ca nu l-ai vazut!

| annitu_7383 a răspuns:

2-1 i-am batut:X:X:X:XFortzaa steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost pe "microbisti" parca... dar ma enervat extrem de mult comentariul meciului...
Cand conducea Steaua cu 2-0, parca le parea rau comentatorilor...