| Cortex a întrebat:

Cu cat s-a terminat steaua-twente aseara? n-am ajuns acasa la timp si n-am prins meciul

9 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

A pierdut 0-1.Si ma intreb daca in fata a 55.000 de spectatori la noi la Bucuresti, acasa, pe National Arena nu i-a putut bate atunci in Olanda ce le va putea face?

| GhostStar a răspuns (pentru Magnifico):

Isi dau stelistii cu mingea in cap...

| Adina77 a răspuns:

0-1

| Ando1dul a răspuns:

Vai de capu tau steaua.ai pierdut cu 0-1

| Floris83 a răspuns:

într-adevăr e mai simplu să-ți răspundă oamenii direct scorul...dar și mai simplu trebuie să știi că devreme ce folosești netul pentru a scrie pe TPU, tot la fel îl poți folosi pentru a afla un rezulat sportiv dând căutare pe google, succes pe viitor!

| kidutzq a răspuns:

0-1 twente

| kossmykossmyn a răspuns:

Steaua 0-1 twente