| osimplafataaaa a întrebat:

Pe ce viteze trebuie sa fii ca sa mergi pe o roata pe bicicleta?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai frumos te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să ai o anumită viteză. Dacă o daci pentru prima dată e bine să nu ai o viteză mare și cu încetul de la p viteză mică p poți mări.

| osimplafataaaa explică:

Aaa ok am înteles... adica încet ca un melc laughing

| IgnatVictor a răspuns:

Încearcă să fii pe pinionul 3-4. Dacă ești bun, chiar și pe 5 merge.

| Violleta2022 a răspuns:

Pe nici una, fiindca este interzis si periculos sa mergi pe o roata.
Daca te vede politia iti da amenda si iti poate confisca si bicicleta.

Răspuns utilizator avertizat