| Bossutz a întrebat:

Pe metin 2 in tinutul albastru, am vazut ca unii pot sa straluceasca, adica sa aiba magie? Daca da eu cum pot sa am?

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Trebuie sa ai item-ul +9 sa straluceasca

| Energyboy a răspuns:

Ca sa ai magie ai nevoie sa te dugi la un instructor.Iar item-urile trebuie sa fie de la +7 in sus.

| Senzaționalul a răspuns:

Sa straluceasca? Nu inteleg ce vrei sa zici.
Daca te referi la faptul ca armurile si armele stralucesc, insemna ca sunt +9.
Mai exista posibilitatea de a te referi la skillurile unor caractere:
War corp- Aura sabiei
Sura- Teama, tais, armura vrajita
Saman-Buffurile
Acestea sunt magiile care le iei de la invatatorii care se afla in map1.

| nutsa a răspuns:

Pari destul de mare ca sa mai crezi in povesti inca.

| XdCoCaInExD a răspuns:

Iti trebuie armura originala sau cu niste magii de la sura

| dicuana97 a răspuns:

Tr sa ai armura de nivel 99+9 sau magie in P