| Doglover2 a întrebat:

Pentru cei care au porci de guinea...Stie cineva de ce porcul meu de guinea nu sta pe spate? Oricum l-as tine, nu vrea sa stea pe spate, se agita... Dau FUNDITA.
Mersibig grin

12 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Tie iti place sa te tina cineva cu capul in jos? Nu cred. Asa si el.

| noktambul a răspuns:

Dar de ce vrei sa stea pe spate?! Pai si tu te-ai agita daca te-ar forta cineva sa stai intr-o pozitie nefireasca (cu kuru-n sus, de exemplu)!

| Annitu a răspuns:

Pentru ca nu `i placeraised eyebrows

| Ady00pk a răspuns:

E ca si cand ai vrea ca un peste sa inoate inverslaughing cu capul in joslaughing

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Pentru ca nu ii place laughing
de aia nu vrea, ei stau doar in pozitia aia lor, pe 4 labe :X
nu se misca
d c l`ai tine pe spate?
tie ti-ar placea sa te indoaie cineva si sa te traga, sau sa te puna sa stai in cap, sa te chinuie?
porcusorii mei sunt foarte linistiti, dar nu stau pe spate

| death a răspuns:

Fii erou. Răstigneşte porcul şi fă-l Mântuitor. Atunci, toţi porcii de Guineea vor sta de bună voie pe spate, ca să ajungă în Paradisul Porcilor de Guineea. Amin sau ceva.

| TMontium a răspuns:

@crinu, sa stii ca porcii de guinea, in america de sud sunt o delicatese. Prima oara cand fica mea a avut unul, il si vedeam cu blana trasa peste urechi sfaraind in cuptor, dar totusi nu m-am incumentat

| maria3111 a răspuns:

Porcii de guineea nu suporta asta si mai ales ca-i doare spatele big grin

| zinsi a răspuns:

Porcului de guinea nu-i place asta... daca ii placea statea
am si eu unul si la fel face...si app sa nu-ti ti porcu de guinea cu capul in joshappy ca nici asa nu-i place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il gadili pe burta.sa vezi cacand te vede se intoarce singur.pe spate.se cheama ca-l dai pe spate cu gadilatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dog da astia de guineea sunt pentru carne? sau sunt pentru grasime?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand il spal la quveta nu sta sa il tin putin pe spate sa il spal pe burta...