| Alëxąndŕą a întrebat:

Vrea cineva din Bucuresti niste porcusori de guinea?

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

De ce vrei sa-i dai? nu-ti pare rau sa te desparti de ei?

| Alëxąndŕą explică:

Sunt albi porcusori si sam spuneti mici sau mari si sexul lor

| warwara a răspuns:

O... ce frumos :X si eu sunt din buc si mi'as dori porcusori de guineea, dar nu cred ca am timp sa ma ocup de ei sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as dori eu :X mai ai? lasa-mi pe privat raspuns si o sa iti dau id meu sa vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu un baiat mic big grin mai aibig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu donez doua porcute pentru cei interesati rome84alex@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai porcusorii?

| SlobodLaGura a răspuns:

Niste? adica cati? link ceva cu poze, cu tine, cu porcusorii?

| michaeljackson_3296 a răspuns:

Id meu e sakura_shinoby si sa stii ca doar 10 ani am sa nu va ganditi cumva ca am 21