| biencutza4u a întrebat:

Pentru vanatorii de FUNDITE!:As vrea sa-mi cumpar un apartament si vreau sa capat cat mai repede 891! cum fac bani in afara de acele linkuri, siteuri si animalul care iti da 15.16.17 credite daca te joci ca el? plss HELP ME!

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cum faci bani? Muncind!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tinyurl.com/fun-php

| TheTiger a răspuns:

laughing Nu am inteles nimic. Spune totul mai clar, ca daca spui: "vreau sa capat cat mai repede 891! cum fac bani in afara de acele linkuri, siteuri si animalul care iti da 15. 16. 17 credite daca te joci ca" nu se intelege nik.Repeta si poate te putem ajuta