| contsuspendat (cu ura) a întrebat:

Pescuitul este relaxant pentru voi? Eu sunt "mort" dupa partidele de pescuit. Nu conteaza ce bag in traista, faptul ca ma aflu in sanul naturii ma linisteste.

6 răspunsuri:
| Duhovnicul a răspuns:

M-a dus un prieten o data si da este foarte relaxant sa stai la pescuit nu neaparat pentru a prinde ceva cum spui tu happy.

| PisicaAristocrata a răspuns:

N-am eu rabdare sa stau la panda dupa pesti, dar ma relaxeaza profund apropierea de apa.

| remus a răspuns:

Pentru mine pescuitul este o placere recreativa, utila si benefica, fir intins! unde pescuiesti si ce specie de pesti, cat a avut cea mai mare captura?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

M-a prins acum cativa ani dar a trecut repede. Cred ca anul trecut a pus capac cand am baut tot vinul pe drum si apoi am prins niste crengi, plus ca nu ma bucura sa ucid si mananc destul de rar peste.

Răspuns utilizator avertizat
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

S-au rarit stiucile in delta, s-a pescuit industrial si nu s-a mai plantat in delta, plus ca s-au infundat unele canale anii trecuti si s-a imputit apa. Anul trecut toti se plangeau ca merge prost pescuitul, mai aveau sanse profesionistii cu ceva scule dar si ei prindeau mai putin decat in alti ani. Acum ca s-a mai reglat vremea si mai expira contracte dubioase de concesionare poate se mai schimba ceva...