| BeTheBestAndFu*kTheRest a întrebat:

Pisica mea are momente cand ameteste si se invarte pe loc. si i se misca ochi stanga-dreapta. si e speriata si pare ca nu stie unde e. ce are?crying( Se intampla des

6 răspunsuri:
| Bixu a răspuns:

Iti zic eu ce are.Probabil nu o bagi suficient in seama nu te joci cu ea, sau probabil ca nu are un motan si la un moment dat inebuneste atunci cand nu are un motan cu care sa se joace.Cumpara.i jucarii, de toate si poate o sa se simta mai bine sau pur si simplu i.ai un motan.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| N3pthys a răspuns:

Dupa parerea mea, pisica are nevoie de o consultatie la un medic veterinar, sau la o clinica ambulatorie de animale, e posibil sa fie o problema neurologica.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

e turbatarolling on the floor

| MogosanuAlexandru a răspuns:

Joaca-te cu eawinking

| dany3lsan a răspuns:

Eu am avut o veverita si la un moment dat se invartea in cusca ei fara sa stea o clipa, deci pur si simplu parca avea baterii. A durat doar 3 zile din pacate si a murit. In concluzie a fugit pana a crapat. poate e ceva asemanator...nasol