| ElleElenaElle a întrebat:

Ce se poate intampla cu un copil de 2 ani daca se invarte si ameteste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoobOrPro a răspuns:

Sa se loveasca de ceva...

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In afara de faptul ca se poate accidenta, nu exista alt pericol.

| mona a răspuns:

Cade

| Broadband a răspuns:

Vomita ce ar putea

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Se loveste.

| Latinmoon a răspuns:

S-ar putea lovi destul de rau daca nu e atent.
Incearca sa te joci ceva cu el ca sa nu se mai invarta atat.
Craciun fericit! :*

| RibbellaaInk a răspuns:

Nimic...

| DenisThePenis a răspuns:

Cade