| Burchel_Radu_1993 a întrebat:

Pot cumpara in Romania un cutit balisong de pe Blade HQ? Daca da imi puteti spune si cum? Pentru ca daca incerc sa fac comanda scrie ca trebuie sa ii contactez prin mail pentru a face comanda internationala, dar nu mi-au raspuns la emailuri.

2 răspunsuri:
| ShisuiUCH a răspuns:

Salut poti incerca pe AliExpress, gasesti de toate si foarte multe modele, plata se face cu cardul, dureaza putin pana ajunge dar merita.

| Burchel_Radu_1993 explică (pentru ShisuiUCH):

Multumesc de sugestie, dar nu gasesc ce vreau. As vrea ceva de calitate, am buget de 100$, dar nu gasesc site bun sa livreze in Romania.