| DanyXhell a întrebat:

Pot pune un hamster sirian cu unul Roborowsky in aceeasi cusca?
Se bat oare?

7 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Eu zic sa nu ii pui deodata in cusca! i-a 2 custi fiecare in a lui si fa schimb pai du-i la loc si pune custile una langa alta! daca nu se uita urat unu la altu si nu se manifesta ciudat atunci cred ca nu are nici o pb!

| PetreConstanta a răspuns:

Incearca si vei afla

| stefancelmare7 a răspuns:

Asta tine de personalitatea lor. daca ambii sunt mai docili nu se vor bate.nu ai cum sa stii exact daca se vor bate sau nu. uite ce poti face. pune-i pentru 30-50 min. impreuna si stai cu ei in aceeasi incapere,daca sunt agresivi vor incepe foarte repede sa se bata. daca se bat pune-i in custi separate, daca nu, nu mai trebuie sa-ti faci griji se vor intelege bine

| DUTCH a răspuns:

Dă-le o pereche de mănuşi şi vedem ce iese

| TootydeCool a răspuns:

Eu nu cred ca se bat depinde sa nu pui doaua femei sau doi barbati pereche!@!
Funda?

| CGDclau a răspuns:

Eu zic ca nu da depinde de cum o fi unu din hamsteri

| GuardianAngel_1273 a răspuns:

Depinde...daca sunt de acelasi sex sunt putine sanse sa nu se bata, dar daca nu au acelasi sex sunt putine sanse sa se bata : * )