| MadalinaTrc a întrebat:

Pot sa spal un iepuras? Adica. e putin cam murdar si trebuie sa-l spal si imi este frica sa nu se intample alt ceva :-s. Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes. Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| Ciciii a răspuns:

Buna. Presupun ca este de casa.Si eu am unul, si da, il poti spala dar apa sa fie potrivita. Recomandat este sa nu il tii foarte mult in apa [sa il speli intr-un lighean] si sa nu folosesti un sampon normal ci unul pentru animale. Sper ca te-am ajutat:*