| catthshshshs a întrebat:

Probleme cu motanelul meu de 7 ani...Se pare ca are conjunctivita si mi-a dar farmacista niste Asocilin si niste musetel sa ii fac ceai pentru ochisori. Voua vi s-a intamplat asa ceva cu pisica sau catelul? Vindeca tratamentul asta?

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, sigur da rezultate, atentie foloseste numai pansamente sterile.

auran
| auran a răspuns:

Si eu am folosit ceaiul de musetel si a dat rezultate - cu un tampon steril ii stergi ochisorii ori de cate ori este nevoie

| catthshshshs explică:

Multumesc de raspunsuri!winking