| chr01 a întrebat:

Pt cei care au Blackberry 9630 tour : Blackberry tou 9630 are rotița? care e mai misto blackberry tour 9630 sau blackberry bold 9000? mersi.

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Blackberry 9630 tour are rotita. Are varamea [care are 33 de anihee hee] si stiu ca ii tine bateria fffff mult. Vacanta asta de iarna am mers impreuna la munte si eu ma jucam fff mult zilnic cu el si si`l incarca o data la 7 zile :O...super rezistentwinking
Mie mi se pare mai misto si ca design 9630 tour... bold 9000 e prea rotundhee hee