| sematorka a întrebat:

Puteti sa imi dati niste lincuri cu telefoane mobile cu touch screen care sa nu coste mai mult de 7 milioane? Telefoane mobile potrivite pentru o fata de 13-14 ani.

2 răspunsuri:
| blondaa_2641 a răspuns:

Eu zic in primul rand sa te uiti pe siteurile : www.orange.ro www.samsung.ro www.vodafone.ro/telefoane-mobile,iar apoi www.mobilissimo.ro www.shopmania.ro/magazin~online-telefoane-mobile.html mobile.acasa.ro www.compari.ro › Electronice www.gsmland.ro www.marketonline.ro › Comunicatii www.telportal.ro www.go4it.ro/telefoane-mobile Sper ca ti-am fost de ajutor :*:* Funda? Merci si eu pupp