| Demise a întrebat:

Puteti sa semnati petitia impotriva uciderii cainilor si a pisicilor?
http://www.ptroa.co.il/petition/
Si sa va uitati la videoclip sa vedeti ce oameni fara mila :|
http://vimeo.com/10152570

Răspuns Câştigător
| Shuka a răspuns:

Nu pot sa ma uit mai mult de 20 de secunde ca ma apuca plansul mai ales la partea cu catelul acela nu imi pot imagina ce durere cumplita a suferit cand efectiv el era in viata si a fost smulsa pielea de pe el ca de pe un anume obiect! nu pot ca cred ce animal poate sa fie omul!

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Aceasta a fost exact și părerea mea. Dar am fost contrazis cum că, unele animale sunt făcute pentru mâncat. Mă rog... Până nu fac toți "vaaaai biethele animalutse!" nu se simt bine.

Baftă

| Shuka a răspuns:

Desigur!
As face orice pentru aceste suflete. Merita o a doua sansa!

| YoYoHina a răspuns:

Cat mi-as dori sa pateasca si oamenii aceia ce au patit animalele maltratate de ei.

| YoYoHina a răspuns:

Mda ce sa zic pai pana mea hai sa ne omoram intre noi ca asa-i traditia hii si cum sa se considere cruzime? ca asa ii aci la noi si animalele au suflet si sunt de un milion de ori mai rationale ca unele animale care nu merita dar primesc titlul de oamenioh go on

| AndruȘșca a răspuns:

Acesti oameni nu au mila de animale!
Nu credeam asa ceva pana nu am vazut videoclipul.
A fost oribil!
Am semnat petitia imediat!

| oricare a răspuns:

Yes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu pot. Că am mai semnat o dată.
1. Linkul ăsta a fost pus pe TPU de zeci de ori.
2. Cică fără milă, dar când sacrificăm mielul de paște nu plânge nimeni.
3. Indienii au ca zeitate vaca, nu? Noi mâncam vacă. Așa pot face și ei un filmuleț în care să ne acuze de cruzime și bla bla, deși la noi e normal acest lucru. Eh. Așa și cu câinii la chinezi.
4. Îmi pare rău că sunt uciși în modul ăsta. Asta e o moarte dureroasă, cu ce au păcătuit ei? E mai ieftin așa? Ei bine, nu se poate totul rezolva cu o injecție sau un glonț?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, mai dați-mi stupizi, ipocriților.
Păi pana mea, 7h30, dacă unele animale-s făcute pentru consum.chestia asta nu e relativă, conform punctului 3 de la răspunsul meu anterior?

| lavinia_6809 a răspuns:

Fiti atenti copii ca sa semnati mai multe petiti jos in loc de id vostru punety toate id le din lista hai sa slavam bietele animalute