| Sorin5432 a întrebat:

Recent mi-am cumparat o narghilea si am pus apa, aroma, staniolul, carbunele aprins si nu iese nici un pic de fum... De la ce e problema?

Răspuns Câştigător
| Claucs a răspuns:

Deci, fi atent.
Staniolul se pune deasupra, unde pui carbunele.
peste staniol vei pune aroma + tutun. sau ce vrei tu si dupa carbunele..in staniol trebuie sa faci gaurele cu ceva.
Carbunele trebuie sa fie destul de incins, si trebuie sa il misti carbunele mereu si sa tragi din narghilea.
Repeta operatia si o sa inceapa sa scoata fum, atentie, fumul se trage direct in piept.