| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Am o narghilea si marea mea problema este ca de fiecare data ard aroma, cum fac o narghilea buna?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se arde dupa un timp ca tot tragi si carbonul intra prin gaurile staniolului provocand arderea.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca se arde.Ce arome folosesti? Eu folosesc coji uscate de mar plus tutun.

| Wøodenpints a răspuns:

Pui prea multă aromă sau dai prea multe găuri în staniolul pe care pui cărbunele.
Oricum aroma e făcută ca să ardă, dar trebuie să ardă treptat, și după ce o termini să rămână așa vâscoasă, nu scrum, că îți rupe plămânii în tine.

| Public22 a răspuns:

Ia-ti mai bine un bong