| Sara a întrebat:

Respira perusul... crying si deschide si ochii. nici putere in gheare nu are

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Du-l urgent la veterinar poate ii mai poate face ceva. Repede.

| Ancutsa a răspuns:

Am avut un perus si la fel facea. l-am dus la veterinar mi-a dat un praf sa i-l pun in apa, zilnic. la mai tinut in viata inca o saptamana si 3 zile. apoi a murit sad
nu cred ca mai are sanse!

| ViVi a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa ii faci happy si mie mi-a murit un perus in mana crying si nu i-am avut ce face ca sunt foarte sensibili crying

| cris4ever a răspuns:

Cine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i respiratie gura la cioclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Medicul veterinar te poate ajuta, deci fuga cu el acolo. Posibil să fi grav bolnav.
Pa, pa.

| EllitaBellita a răspuns:

Ah, sincer stiu cum e, am avut multi perusi la viata mea... la fiecare moarte am plans, stiu ca o sa para ciudat dar am un locusor unde ii ingrop pe toti... am mai avut si un perus care a murit dupa ce o murit si perusoaica mai batrana... ceilalti credeau ca din cauza unei boli grave... l-am dus la veterinar si am descoperit ca o murit de suparare