| Maria294387582 a întrebat:

Sa reformulez..motanul poate manca cu totul puii de pisica de 2 saptamani? Am avut 4 pui, dintre care doar 3 am mai gasit.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De mancat stiu ca ii poate manca dar nu cred ca intregi, ca nu e sarpele anaconda sa inghita cu totul fara sa mestece.
Ce motan nesimtit, daca as sti ca el e vinovat si nu altcineva l-as bate de l-as usca dupa aia pe ata la soare.

| Werrich a răspuns:

In 2019 un user a intrebat acelasi lucru, uite raspunsul cuiva
https://www.tpu.ro/......cile-puii/

| florin926481f a răspuns:

Da poate sa ii manance.
Si mama puilor poate sa ii manance, am avut acum ceva ani o pisica care a fatata si apoi a venit cu puii in curte in fata usii si a inceput sa ii manance.Din pacate erau toti morti si am reusit sa o opresc sa ii manance pe toti dar pe unul dintre ei l a mancat cu totul ca pe un soarece, avea un comportament ciudat zici ca era turbata.Trebuie sa mentionez ca era prima data cand facea pui, dupa asta a mai facut o serie de care a avut grija dar nu au trait si ultima data cand avea super multa grija de ei si toti erau sanatosi cineva a luat-o si a dus-o undeva unde nu stiu si de atunci nu s-a mai intors, am avut grija de pui si a mai trait doar unul care a crescut mare si a trait destul de mult pana sa dispara.