| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Sal, am un westie mic de 3 luni si trebuie sa-l tund (din motive de sanatate ) la un cuafor bun dar trebuie tuns pana la piele cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| bubbiubbi a răspuns:

In jur de 50 de leihappy. Depinde de salon.Si avand in vedere ca cainii de rasa westie nu au parul gros si el este puiut, nu cred ca o sa iti ia mai mult de 50lei.
Sanatate la micuthappy. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| MariaIoana a răspuns:

De obicei, la rasele astea micute, costa in jur de 25-40 lei.40 cam rar, insa depinde de "fitele"salonuluiwinking

| ANONIIIIMAA222 a răspuns:

Am si eu un westie de 2 ani foarte scumpel :d si il tund in Piatra Neamt la d-nul Buzatu Bogdan. Il tunde foarte frumos! Poti sa incerci si tu! Costa cam mult...in jur de un milion.

| ANONIIIIMAA222 a răspuns:

Pe al meu il da si cu parfum de catei laughing vorbesc serios!