| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Sal, astazi mi-am tuns catelusa de 3 luni westie nu chiar la piele. Are parul ei de dinainte pe fata pe burta si pe labute. Pe spate si pe coada ii tunsa. Parca ii un sobolan ca si un chiuaua (nu stiu cum se scrie). In cat timp va arata la fel? In cat timp ii va creste parul?(BLANA) fundita cel care imi spune cel mai mult

1 răspuns:
| AnAsTaSiUcA a răspuns:

Poate ai tuns-o prea mult decat trebuia! Stii, cainii de rasa aceasta nu prea se tund decat daca au blana mai lunga de cat trebuie!