| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie de unde as putea lua un ciobanesc german pui? Da sa nu fie ditamai pretul...

3 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

Aici găseşti anunţuri cu Ciobăneşti Germani de adoptat sau de cumpărat din toata ţara: http://www.animalutul.ro/anunturi/caini/ciobanesc-german
Succes!

| Landied a răspuns:

Iasihappy

| MICHAel a răspuns:

Depinde si in ce oras\sat stai, incearca sa dai un anunt in ziarul local sau la televiziunea locala (acolo unde se dau anunturi ) ca virgula cumper caine... Sper ca te-am ajutat